IŞITAN GRUP

Alanında en iyi hizmet ve ürün grubunu sunmak adına 1985 yılında Sinan YAYLAÇİÇEĞİ tarafından bölgede duyulan ihtiyaç neticesinde kurulmuş olan IŞITAN ELEKTRİK firması, 37 yıllık süre zarfında başta Ordu olmak üzere tüm Türkiye’ye Elektrik, Aydınlatma, İnşaat ve Proje hizmeti sunmaktadır.

Sektöründe en iyi ve öncü olmayı gaye edinen şirketimizin yönetimi 2006 yılından sonra Sinan YAYLAÇİÇEĞİ’nin oğulları İrfan, Erkan ve Serkan YAYLAÇİÇEĞİ tarafından idare edilmeye başlanmıştır. Zamanın tüm teknolojik imkanlarından faydalanarak kendini her geçen gün daha da geliştirmiş, Elektrik sektörü olarak koyulduğu yolda Aydınlatma, İnşaat, Mühendislik ve Proje birimlerini de eklemiş, gücüne güç katmıştır.

Vizyon ve Misyonumuza sadık kalarak geçmişten günümüze, günümüzden yarına daha azimli, daha istekli ve daha odaklı olma prensibiyle hareket etmekteyiz.

IŞITAN, daha sonra kendi arasında IŞITAN AYDINLATMA ve IŞITAN MÜHENDİSLİK olarak iki ayrı şirkete ayrılmış ve bünyesine Naturel Ambalaj (Kağıt & Ambalaj) firmasını katarak IŞITAN GRUP adı altında hizmetlerine devam etmektedir.

Ürün Destek ve Kesintisiz İletişim: Işıtan, satın almış her türlü ürün için 7 gün 24 saat sizlerle iletişim kurmaya hazırdır. 0 544 225 1 335 numaralı telefon hattımızdan whatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Güvenli Alışveriş: Işıtan web sayfası üzerinden alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Hiçbir bilginiz 3.kişi ve kurumlarla paylaşılmayacak olup bilgileriniz 256 bit güvenlik sertifikası ve izyico ödeme güvencesi ile korunmaktadır.